Tu się znajdujesz: Spółdzielnia Mieszkaniowa KOMUNALNIK » e-kartoteka

e-kartoteka

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Komunalnik” informuje, iż w celu umożliwienia swoim mieszkańcom dostępu do informacji dotyczących rozliczeń na kartotece ich lokali, od miesiąca stycznia 2020r. uruchomił serwis e-Kartoteka dostępny poprzez witrynę strony internetowej www.e-kartoteka.pl

 

e-kartoteka

 

Poprzez e-kartotekę będą mogli Państwo śledzić stan konta, zobaczyć aktualne naliczenia miesięcznych opłat, pobrać niektóre z funkcjonujących w Spółdzielni oświadczeń.

Dostęp do serwisu uzyskuje się po złożeniu Formularza Zgłoszeniowego osobiście w siedzibie Spółdzielni lub po przesłaniu wypełnionego i podpisanego formularza na adres Spółdzielni bądź elektronicznie na adres : spoldzielnia@smkomunalnik.slask.pl., który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Po procesie rejestracji Użytkownik otrzymuje login i hasło do logowania, które jest jedno bez względu na ilość posiadanych lokali. Login i hasło jest wspólne dla wszystkich uprawnionych do lokalu.

Informacje uzyskane przez użytkownika serwisu e-kartoteka za jego pośrednictwem nie mogą stanowić wyłącznej podstawy roszczeń wobec Spółdzielni. W każdym przypadku wątpliwości co do prezentowanych danych należy skontaktować się z pracownikiem Działu Czynszu w celu wyjaśnienia.

 

UWAGA!

Saldo rozliczeń opłat za lokal na dany dzień może nie uwzględniać wpłat, korekt opłat związanych np. ze zmianą ilości osób, norm wody, zadłużeń objętych sprawami sądowymi oraz odsetek za zwłokę w płatnościach, które nie zostały jeszcze zaewidencjonowane na indywidualnym koncie Klienta w danym dniu, z przyczyn obiektywnych.

Do pobrania

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatnoœci Zgadzam się